Kontakta näringslivsavdelningen

Regelbundet kommer näringslivsavdelningen ut med nyhetsbrev. Vi producerar också näringslivsbilagan Norrköping Växer, fullspäckad med inspiration och goda exempel från Norrköpings näringsliv.


Vill du få nyhetsbrev, inbjudningar och annat från oss i din inkorg? Meddela oss din e-post genom att mejla naringsliv@norrkoping.se.

Kontakta oss

Näringslivsavdelningen

Norrköpings kommun
601 81 Norrköping
Telefon: 011-15 15 01
E-post: naringsliv@norrkoping.se

Besöksadress: Laxholmstorget 3

Pontus Lindblom
Näringslivsdirektör, etableringar, logistik
Telefon: 011-15 12 74
Mobiltelefon: 070-667 27 40
E-post: pontus.lindblom@norrkoping.se

Carina Hellberg
Lots, projektledning
Telefon: 011-15 15 01
Mobiltelefon: 076-772 84 03
E-post: carina.hellberg@norrkoping.se

Britt Forsberg
Näringslivsutveckling
Telefon: 011-15 15 11
Mobiltelefon: 073-020 22 84
E-post: britt.forsberg@norrkoping.se

Heléne Njord-Westerling
Näringslivsutveckling
Telefon: 011-15 15 53
Mobiltelefon: 070-922 85 09
E-post: helene.njord@norrkoping.se

Sandra Wall
Projektledare Musikhuvudstaden Norrköping
Mobiltelefon: 0703-733165
E-post: sandra.wall@norrkoping.se

Sofia Svensk
Etableringsassistent
Telefon: 011-15 30 50
E-post: sofia.svensk@norrkoping.se

Lisa Blyckert
Studentsamordning
Telefon: 011-15 15 01
Mobiltelefon: 072-22 80 619
E-post: lisa.blyckert@norrkoping.se

Kontakt

Relaterat Rubrik